Zarabiaj na oglądaniu reklam.

3 lutego 2012


Moja BrowserCash to aplikacja, która pozwala nazarabianie pieniędzy robiąc to, co już robić, przeglądania internetu! (przy użyciu Firefox lub Internet Explorer, Chrome nie jest obecnie obsługiwane).W przeciwieństwie do większości “Paid To Click” i “Paid To Read” witryn,nie musisz być zalogowany do członków strefy, aby zarobić pieniądze przeglądania sieci Web.Nasze oprogramowanie umożliwia przeglądanie tak jak normalnie, ale zarabiać pieniądze za oglądanie, kliknięcie lub podejmowanie działań na reklamach. (Uwaga: nie ujawniamy co strony płacą za oglądanie, kliknięcie lub podejmowanie działań w celu ochrony systemu i reklamodawców, ale możemy powiedzieć, przeglądanie popularnych witryn e-commerce, takich jak eBay, Amazon itd. to świetny sposób, aby utrzymać stały dzienny dochód).Chociaż go o wyszukiwanie i przeglądanie w zwykły sposób, co tak często nasz system wyświetlania reklam (lub przez osadzenie ich współgrającą w odwiedzanych witryn tak będziesz zarabiać pieniądze i nawet nie wiem!).Mamy wiele sposobów pokazuje reklamy i trzymamy je jako nieinwazyjne, jak to możliwe. Zobaczysz wyskakujące okienka raz i na chwilę, a czasami słowa na stronach zostaną włączone do reklamodawców, a podczas przeszukiwania lub przeglądania witryny można zobaczyć małą reklamę tekstową na stronie. Pop-upy i pola tekstowe są oznakowane w MyBrowserCash nazwie.W większości przypadków nie będzie widać dużej różnicy od swojego normalnego przeglądania. Następnie wziąć pieniędzy uzyskanych z tych reklam i podzielić się nim z wami!Uwaga: Aby ochronić naszych reklamodawców i systemu przed nadużyciami nie ujawniamy dokładnie, jak zarobki są obliczane na podstawie poglądów reklamy, kliknięć lub działań.Choć może to wydawać się dziwne dla niektórych, jak są one wykorzystywane do siedzącego na miejscu kliknięcie reklamy za grosze, chcemy, żeby zarabiać pieniądze przeglądania internetu robi, co już robić!

MyBrowserCash.com jest własnością cyfrowych produktów papierniczych, Inc firma, która prowadzi działalność online w kategorii Business Opportunity od ponad 10 lat.Możesz sprawdzić naszą DigitalPaperProducts.com domeny z usług Whois do weryfikacji tego.W ciągu tych lat udało nam się zwrócić setki tysięcy dolarów, aby podmioty stowarzyszone, partnerów i innych. Nie mieliśmy skarg na niepłacenie dowolnym oddziale EVER!

Po zarejestrowaniu trzeba ściagnac na komputer mały program do wyświetlania reklam,działa na pasku zadań i w niego klikamy jak cos sie pojawi na ekranie kompa,można zatrzymywać wyświetlanie.

Zapis: http://www.pswtracker.com/index.php?refid=185573

Możliwości zarabiania we własnym mieszkaniu.

21 kwietnia 2011


Każdy w dobie kryzysu finansowego marzy o dobrej pracy i zarobkach,najlepiej bez szefówkierowników i stresu,postaram się zaoferować takie możliwości opierając się głównie na sprawdzonych sposobach i firmach.

Przedstawione propozycje nie wymagają dużego nakładu pieniędzy (większość w ogóle)ale wymagają naszego zaangażowania w nie i trochę pracy,każdy bez względu na wykształcenie może tu zarabiać od najprostszych propozycji(zarabianie na reklamach) do bardziej skomplikowanych (systemy MLM,systemy bukmacherskie,programy partnerskie,itp) wiek od którego możemy zacząć zarabiać to przyjmijmy 16 lat do 100Lat,oczywiście niektóre propozycje wymagają 18 lat i konta w banku,ale i z tym sobie poradzimy.

Na pocztek proponuje zapoznanie sie z blogami które posiadają propozycje pracy,oraz zarabiają na siebie (można zobaczyć jak wyglada taki blog) polecam:

http://programytwojaszansa.blogspot.com

http://ebiznesytom.blogspot.com/

http://reklamaoplacalna.blogspot.com/

http://zarabianienareklamie.blogspot.com/

// –>


This blog has been fine-tuned by 7 WordPress Tweaks